• 4842985cf8e758bcfbd1771a263beb80.jpeg

  4842985cf8e758bcfbd1771a263beb80.jpeg

 • 852db62f85c8f75dee0cf48674839927.jpeg

  852db62f85c8f75dee0cf48674839927.jpeg

 • 885e56970dd64071cf73f4588887ee91.jpeg

  885e56970dd64071cf73f4588887ee91.jpeg

 • 08b8974d4857eb472c67efbe2ffd28e2.jpeg

  08b8974d4857eb472c67efbe2ffd28e2.jpeg

Zájezdy 2018

Dobrý den, paní Dokoupilová!

 

Ještě jednou Vám musím poděkovat za zájezd do Velké Británie, který se našim dětem a učitelům moc líbil. Všichni jsou nadšeni a při pohovoru s pedagogy, kteří tam byli, musím konstatovat: výborní a ochotní řidiči, skvělá průvodkyně, hostitelské rodiny dobré-vyrovnané ubytovací a stravovací podmínky pro všechny děti, velmi dobré počasí, prostě "bomba". Velmi rád s Vámi budeme spolupracovat i nadále. Dostáváte ode mě "Řád Šikovníčka zlatého" Usmívající se

 S přáním hezkého dne

 Mgr. Aleš Žák

ředitel ZŠ Čestmíra Císaře, příspěvková organizace, Školní náměstí 299, 417 52 Hostomice


Dobrý den, paní Dokoupilová,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný zájezd, který Vaše cestovní kancelář zorganizovala. Byl to pro nás učitele i pro studenty jedinečný a neopakovatelný zážitek. Všichni byli skvělí. Vendy, naše průvodkyně, nám zůstane v paměti se svým úsměvem a optimismem, oba řidiči – Stanislav a Petr - byli pohodoví muži. Před jejich řidičskými schopnostmi musíme smeknout. Stanislav je navíc člověk s úžasnými vypravěčskými schopnostmi, což jsme  naštěstí měli možnost zjistit při posezení v pubu.

Celý zájezd byl výborně připravený a naši studenti jsou nadšení a těší se na další výjezd do Anglie. Chceme vyjádřit svůj vděk a radost, že vše proběhlo bez problémů. Přejeme Vám hodně dalších stejně spokojených zákazníků a budeme se těšit někdy příště…

S pozdravem

Eva Chmelařová, Veronika Klímová, Jana Krupková a studenti

 


Dobry den, pani Dokoupilova, 

chtěla bych Vam podekovat za organizaci zajezdu. Moc se nam libil, deti jsou velice spokojeni. Pani pruvodkyne a panove rodici byli skveli.

 

S pozdravem,

Aneta Petrunova, ZŠ Bechyně


Dobrý den paní Dokoupilová,

 chtěli bychom Vám poděkovat za organizaci výletu do Londýna. Vše jsme domlouvali na poslední chvíli, trošku jsme se obávali, jak se skloubí naše základka s dětmi ze středních škol, ale nakonec vše klaplo a výlet jsme si užili. Viděli jsme hodně zajímavých míst, děti se dostaly i na jejich oblíbené předvánoční nákupy a vše proběhlo bez problémů. Poděkování rozhodně patří hlavně průvodkyni Vendulce, která nám ve všem vycházela vstříc a stejně tak perfektní byli i řidiči autobusu. A o rodině, ve které jsme spali ani nemluvě, tam jsme se měli jak v bavlnce. Stejně tak i děti, které si pobyt v jejich rodinách chválily. Ještě jednou díky a věříme, že bychom mohli navázat spolupráci a cestovat s Vámi každý rok. 

S pozdravem a díky David Elicer, Tomáš Struška a žáci ZŠ Sokolnice


Dobrý deň pani Dokoupilová, chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za nezabudnuteľný výlet, deti boli veľmi spokojné aj my vyučujúci, cez dopravu, ubytovanie, sprievodkyňu, všetko hodnotíme na 1*, máme krásne a nezabudnuteľné zážitky. Ja pevne verím že aj keď to bolo prvýkrát, tak nie posledný. Prajem Vám stále veľa žiakov, ktorí budú chcieť vidieť krásy krajín o ktorých sa učia a veľa ďalších zájazdov. Ešte raz Veľká vďaka, s pozdravom

 

Mgr. Rozkošová, ZŠ Veľký Krtíš


Dobrý večer,

rada by som sa za seba aj za naše deti poďakovala za výborne pripravený a zorganizovaný zájazd. Obrovská pochvala našej sprievodkyni, vodičom, hostiteľským rodinám a vám, že ste to tak dali dohromady. Cesta je dlhá a namáhavá, ale stojí to za to a dúfam, že budeme vašimi opakovanými klientmi. 

Monika Szabóová, ZŠ Lučenec


Milá pani Dokoupilová,

chcem sa vám poďakovať za sprostredkovaný zájazd. Za tie 4 dni sme toho videli naozaj veľa. Spätná väzba od detí v autobuse bola pozitívna, ešte by išli :). Takže ďakujem, páčilo sa nám veľmi. Komunikácia z vašej strany bola vždy rýchla, pohotová a milá, z čoho som mala vždy dobrý pocit a takisto sa mi páčilo koľkými vecami ste mi pomohli (napr. souhlas s rozchody, manuál pro učitele a pod).

S pozdravom

 

Jurášová, SCŠ Radlinského, Dolný Kubín


Dobrý den, paní Dokoupilová,

konečně jsem se dostala k tomu, abych Vám napsala. Chtěla bych Vám moc poděkovat za naprosto úžasný zájezd. Vše bylo super, od ubytování, pohodové řidiče (i když jsme se s nimi svezli jen tam) přes perfektní program a vůbec celkovou organizaci a spolupráci s anglickou stranou. A hlavně tedy obrovský dík patří vaší sestře Vendy, která byla po celou dobu skvělá. I přes to, že nás potkalo pár komplikací, všechno měla stále pod kontrolou, úžasně si uměla zorganizovat přesuny v přeplněném metru, dokázala děti pobavit a zaujmout, vždycky vyšla vstříc a celkově si je naprosto získala. Má obrovskou zásluhu na tom, že si naši žáci přivezli s Anglie spoustu krásných zážitků a vzpomínek. Při organizaci příštího zájezdu se rozhodně obrátím opět na vás. Ještě jednou moc děkuji.

Mgr. Petra Švanová
ZŠ a MŠ Chuchelná


Dekuji, zajezd probehl k velke spokojenosti mne i deti a jejich rodicu. Velkou chvalu pejeme na pruvodkyni Vendy i na oba ridice. Pevne verim, ze s Vami pojedeme i v budoucnu.

 S podekovanim a pozdravem, L. Tesnarova, ZŠ Vejrostova, Brno