školní zájezdy s výukou

 

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Úterý, 08 Listopad 2016 09:06

Nejznámější místa Velké Británie říjen 2016

Dobrý den paní Dokoupilová, chtěl bych Vám zpětně poděkovat za možnost zúčastnit se poznávacího zájezdu do Velké Británie, který pořádala Vaše cestovní kancelář. Jak s loňským,tak i s letošním zájezdem a veškerými poskytnutými službami jsme byli velmi spokojeni (týká se to samozřejmě průvodkyně i řidičů). Proto bych byl i v budoucnu rád,pokud by jste nám mohli posílat další případné nabídky.Předem děkuji a přeji hezký den!

s pozdravem Jiří Karásek , Hroznová Lhota

...

Dobrý den,

ráda bych Vám jménem školy poděkovala za zájezd do VB organizovaný Vaší CK. Zájezd proběhl bez problémů, všichni jsme si to užili. Průvodkyně Vendy byla skvělá, děti si ji nemohly vynachválit. Taktéž řidiči fajn.

S pozdravem

Štěpánka Stasová - ZŠ Liberec, Vrchlického

...

Milá paní Dokoupilová,

jménem svým, všech rodičů, všech žáků a pana ředitele ZŠ v Perštejně bych Vám ráda poděkovala za báječně zorganizovaný poznávací zájezd do Velké Británie  v termínu od 15. do 20. října 2016. Děti se vrátily nadšené z hostitelských rodin i z památek, které jsme navštívili. Paní průvodkyně Vendy byla vždy usměvavá a dobře naladěná, ochotna zopakovat každou informaci tisíckrát a páni řidiči nás bavili svými vtípky a dovezli nás vždy a všude v pořádku.

Budeme Vaši cestovní kancelář doporučovat všem, kteří se budou chtít do ciziny vydat se školou a budeme se (snad brzy) těšit na další perfektní spolupráci.

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI ZA VŠECHNO

S přátelským pozdravem,

Mgr. Helena Blehová
Základní škola a Mateřská škola 
Hlavní 57
Perštejn