školní zájezdy s výukou

 

Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)English (United Kingdom)
Středa, 14 Září 2016 07:35

Zájezd do Londýna říjen II 2015

Vážená paní Dokoupilová,

moc ráda bych Vám poděkovala za celý zájezd do Anglie, za jeho zprostředkování i výběr dopravce i slečny průvodkyně.

Celý zájezd proběhl naprosto skvěle, díky Vám za jasné informace, zajištění všech služeb, díky Darče za skvělou a pohodovou atmosféru, informace, které nám cestou podávala, byla úžasná, dokáže se dobře vcítit do duší náctiletých studentů, je vtipná, příjemná. Také oba řidiči firmy Lechner byli výborní, naprosto profesionální, jak co se týče dopravy, starosti o autobus, tak i v rámci služeb klientům, byli také příjemní a vstřícní a společně s Darčou tvořili skvělý tým, který měl stále dobrou náladu a tu přenášel i nás. Speciálně bych chtěla pochválit pana Štěpánka, který byl opravdový profesionál, podával informce do mikrofonu během cesty, ráno i večer všechny pozdravil, popřál nám pěkný den..., což, musím přiznat, jsem doposud u českých řidičů nezažila, i když jsem v cestovním ruchu také několik let pracovala.

Ubytování proběhlo více méně v pořádku, protože problém, který měly naše studentky Darča hned druhý den vyřešila, takže vše dopadlo k naprosté spokojenosti. Se školou byli všichni také spokojeni.

Program byl hodně našlapaný, ale většinu věcí jsme stihli a je jasné, že pokud jsme měli mírně navýšený počet hodin výuky, nedal se stihnout tak nabitý program.

Takže ještě jednou moc díky za všechny služby a budu se těšit na další spolupráci.

Hezký den.

Andrea Pršalová
OA, Stř. pdg. škola v Hradci Králové

 

=